آکادمی تخصصی عاطفه کبیری،
مدرس بین المللی شینیون حرفه ای

دوره های آنلاین شینیون عاطفه کبیری

شینیون

شینیون مو باعث زیبا تر نشان دادن استایل خانم ها می شود. شینیون به معنی گیس پشت سر می باشد. و به معنی آرایش مو با فرم و مدل خاص است. شینیون مو در گذشته مانند امروز نبود و فقط مو را از پشت سر به شکل ساده و متداول می بستند. اما امروزه هنر شینیون بسیار گسترده  تر شده است و شینیون به هنر و تکنیک در آرایش مو تبدیل شده است. امروزه بسیاری از آرایشگران در حوزه شینیون مو مهارت تخصص پیدا می کنند و در لاین های مخصوص شینیون مو در آرایشگاه فعالیت می  کنند. شینیون مو دیگر مانند قدیم ساده نبوده است و آرایشگران حرفه ای هنر خود را در شینیون مو به رخ می کشند. در حقیقت به جمع کردن مو با استفاده از سنجاق ها شینیون می گویند و سبک و مدل های بسیار زیادی از شینیون وجود دارد. سبک های مختلف شینیون مو زیبا برای مراسم های مختلف مانند عروسی یا مراسم های مختلف مانند مهمانی ها و غیره وجود دارد. شینیون مو هنری می باشد که به تجربه و تخصص نیاز دارد و از هنرهای مهم آرایشگری به شمار می رود که جلوه زیبا و گیرا به مو می دهد.

 
همه چیز درباره شینیون مو

مدل های متداول و استاندارد برای آن وجود ندارد چرا که روز به روز مدل های مختلف به شینیون مو زیبا اضافه می شود. در واقع شینیون مو یک هنر نا محدود می باشد و هر آرایشگر ماهر و با تجربه می تواند با ادغام مدل های مختلف شینیون مو و ترکیب آن ها با یکدیگر یک خلاقیت و مدل جدید و خاصی طراحی کند. شینیون مو حتی با ترکیب بافت مو نیز یک مدل جدید طراحی می شود. شینیون مو وابسته به مد می باشد و در دوره  های مختلف مدل مو های محبوب مورد توجه افراد بسیار زیاد قرار می  گیرد و ترند سال می  شود. در دوره های مختلف مدل های مو طرفداران زیادی پیدا می کند اما در سال های اخیر ما شاهد پرطرفدار شدن مدل مو های باز بوده  ایم. شینیون مو در بین خانم های ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد. شینیون در مدل  های باز و بسته یا ترکیبی از این دو طراحی شده است و هر ساله مدل های جدیدی به شینیون مو اضافه می  شود. شینیون مو برای همه سنین امکان پذیر می باشد و حتی مدل  های بچه گانه کودکانه نیز برای تزیین و زیبا سازی مو تحت عنوان شینیون طراحی شده اند. شینیون مو  در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و این مدل از هنر آرایشگری روز به روز پیشرفته تر می شود. در گذشته شینیون مو به بستن مو به صورت ساده در پشت سر به صورت یک گیس ساده بوده است اما امروزه طراحی های بسیار پیشرفته و برجسته در شینیون مو باعث معروف تر شدن این هنر در بین آرایشگران شده است. امروزه شینیون مو برای انواع مختلف مو مانند مو های کوتاه و مو های بلند و مو های متوسط طراحی شده است.
 

دوره آنلاین شینیون

در دوره آموزشی شینیون مو یک روند کامل آراستن موها جهت حالت دادن و زیبا سازی مو، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به شینیون مو از جمله: آموزش شناخت انواع فرم های صورت، آموزش شینیون های متناسب با تمام فرم های صورت، آموزش کار با تمام ابزار و لوازم شینیون، آموزش انواع تکنیک های انجام شینیون و آموزش مدل های مختلف شینیون می شودهنرجو در این دوره نحوه انتخاب و انجام بهترین مدل شینیون با توجه به انواع فرم های چهره را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام مدل های به روز شینیون بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.

دوره های آنلاین شینیون عاطفه کبیری

    آموزش آماده سازی مو قبل شینیون ( براشینگ مو و ویو کردن مو)

    آموزش انلاین کرلی کردن مو و میزانپلی

    آموزش انلاین چند مدل بافت مو

    آموزش انلاین یک مدل اکستنشن مو

    آموزش انلاین شینیون های اروپایی ( شنیون های بدون ابزار)

    آموزش مجازی شینیون صدفی

    آموزش اینترنتی شینیون مواج پایین سر

    آموزش تصویری شینیون گل رز یک طرف و دو طرفه ( با تکنیک جلو سر جورج کات)

    آموزش  انلاین شینیون جمع و باز

    آموزش مجازی شینیون کمربندی با زیر ساز ملکه

    آموزش مجازی شینیون پیچ گندمی

    آموزش انلاین شینیون گندمی خطی با تکنیک پاپیون

    آموزش مجازی شنیون سه بعدی

    آموزش اینترنتی شنیون پیچ روسی

    آموزش اینترنتی شینیون S روسی

    آموزش مجازی شینیون دم اسبی با تکنیک فر روسی

    آموزش اینترنتی شینیون عروس (نصب تاج و تور)

    آموزش انلاین شینیون موی کوتاه و کچل